Osocze Bogatopłytkowe PRP z Electri

  • Home
  • Osocze Bogatopłytkowe PRP z Electri

Jak działa bursztynian sodu?

Zaraz po zabiegu z użyciem bursztynianu sodu każdy z pacjentów odczuwa i widzi natychmiastową poprawę jakości skóry, staje się ona sprężysta, elastyczna, wypełniona i dotleniona. Ten naturalny składnik preparatu hamuje niedotlenienie i degenerację tkanek. Wykazuje silne działanie przeciwutleniające, ponieważ efektywnie blokuje wolne rodniki. Regeneruje skórę, poprawiając jej teksturę i wygląd już po pierwszym zabiegu. Wpływa pozytywnie na fitoblasty, przez co stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Zapobiega uszkodzeniom genomu (DNA oraz RNA) lipidów i błon komórkowych. Bursztynian sodu wpływa również na mikrokrążenie w skórze, dzięki czemu skóra absorbuje więcej tlenu. A to wszystko dzięki jego naturalnym właściwościom regeneracyjnym.

Electri to jeden z najskuteczniejszych, najnowocześniejszych i prawie bezbolesnych zabiegów regenerujących skórę, którego efekt widoczny jest natychmiast. Nareszcie tzw. baby skin możliwa jest już po pierwszym zabiegu. Po zastosowaniu preparatu Electri skóra od razu staje się rozjaśniona, napięta i nawilżona. Dlaczego tak się dzieje? Struktury odpowiedzialne za oddychanie to mitochondria wewnątrzkomórkowe. Odbywa się w nich skomplikowany proces przetwarzania dostarczanych do organizmu substancji odżywczych w życiodajną energię. Bursztynian jest sensorem tlenu w komórce, który pobudza komórki do wzrostu w środowisku ubogim w tlen, przez co zwiększa odporność komórek na niedotlenienie. W połączeniu z k w a s e m  h i a l u r o n o w y m odpowiedzialnym za równowagę wodną tworzą duet wręcz doskonały.

Electri polecany jest szczególnie tym, którzy chcą zrewitalizować swoją skórę po kąpielach słonecznych czy solariach, osobom mającym tzw. skórę palacza oraz tym, które chcą zlikwidować zmarszczki, stany zapalne, zlikwidować cienie pod oczami oraz przebarwienia. Dzięki unikatowej formule łączącej fizjologiczne stężenie k w a s u  h i a l u r o n o w e g o i bursztynianu sodu Electri zapewnia szybką poprawę jakości skóry oraz spłycenie zmarszczek już po jednym zabiegu. Dzięki regeneracji macierzy tkankowej przywrócone zostaje napięcie skóry, zlikwidowane procesy zapalne, skóra jest rozjaśniona, odmłodzona i nawilżona, uregulowane zostaje jej krążenie. Zabieg może być wykonywany metodą iniekcji lub bezbolesną metodą kaniulową. Procedura nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji ani specjalnego przygotowania i może być stosowana w każdym wieku. Unikatowe właściwości składników preparatu powodują, że podczas zabiegu nie tworzą się siniaki ani obrzęki tkanek, które mogą występować po zabiegach klasycznej mezoterapii.

 

Electri + PRP osocze bogatopłytkowe

Zwiększenie efektywności i komfortu zabiegu redermalizacji

Autorska procedura łączenie PRP z kwasem bursztynowym oraz kwasem HA

  • Potęguje efekty remodelingu i redermalizacji
  • Wydłuża czas działania
  • Potwierdzona klinicznie terapia hiperpigmentacji, przywrócenie elastyczności i sprężystości skóry