Redukcja cellulitu

Zabiegi na cellulit

Cellulit, często – ze względu na swój wygląd – nazywany skórką pomarańczową jest wynikiem nieprawidłowego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej, które towarzyszy zaburzeniom gospodarki hormonalnej, w szczególności nadprodukcji estrogenu. Dlatego też cellulit jest przypadłością typowo kobiecą. Cellulit nie jest problemem wyłącznie natury estetycznej, gromadzące się pod skórą guzki i zgrubienia tłuszczowe mogą powodować dyskomfort oraz ból. Cellulit najczęściej powstaje na udach, pośladkach oraz ramionach.

W walce z cellulitem pomagają różnorodne zabiegi na cellulit, wśród których prym wiodą masaże antycellulitowe i odchudzające, które bazują na drenażu limfatycznym. Redukcja cellulitu jest również możliwa dzięki endermologi – masażowi wykonywanemu przy użyciu specjalistycznego urządzenia z wykorzystaniem podciśnienia. Zabiegi na cellulit to także mikrodermabrazja, podczas której wybraną partę ciała ostrzykuje się specjalnym serum na bazie kofeiny i wyciągu z karczocha. W walce z znienawidzoną skórką pomarańczową pomoże również mezoterapia bezigłowa, która stymuluje zachodzenie procesów fizjologicznych w tkankach. Na liście zabiegów na cellulit nie może zabraknąć laseroterapii. Laseroterapia łączy w sobie zabiegi laserowe, masaż oraz krioterapię. Skutecznie pobudza mikrokrążenie, wspomaga proces spalania tłuszczu i usuwania toksyn z organizmu.

Klientów z terenu miasta Warszawa na specjalistyczne zabiegi na cellulit zapraszamy do gabinetu dermatologii estetycznej Caelesti Studio. Z pomocą naszych specjalistów redukcja cellulitu okaże się znacznie prostsza niż myślisz! Znajdziesz nas w ścisłym centrum miasta Warszawa.