Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa – na czym polega zabieg?

mezoterapia igłowa Warszawa

Mezoterapia igłowa to zabieg polegający na wprowadzaniu w głębokie warstwy skóry właściwej lub tkanki podskórnej substancji leczniczych, które aplikuje się za pomocą mikronakłuć o głębokości od 0,5mm do 4 mm. Nakłucia przyspieszają działanie i zwiększają efektywność substancji leczniczych, które nie muszą pokonywać bariery ochronnej w postaci naskórka. Dzięki temu efekty kuracji są szybsze i bardziej widoczne.

Mezoterapia igłowa – jak to działa?

Zabieg jest ukierunkowany na konkretne potrzeby danej cery. W zależności od kondycji oraz wymagań skóry mezoterapia igłowa może działać jako zabieg nawilżający, koktajl energetyczny uzupełniający niedobory witamin i minerałów, a także zabieg antyaging zwiększający napięcie i elastyczność skóry oraz redukujący oznaki starzenia się. Efektywność zabiegu oraz to, jak szybko widoczne będą pierwsze rezultaty terapii zależy od głębokości przenikania stosowanych substancji leczniczych, a więc zastosowanego rodzaju zabiegu.

Warszawa – w pełni bezpieczna mezoterapia igłowa w rozsądniej cenie

Klientów z terenu miasta Warszawa oraz okolicy zapraszamy do gabinetu dermatologii estetycznej Caelesti Studio zlokalizowanego w ścisłym centrum Stolicy na profesjonalne zabiegi mezoterapii igłowej. Oferujemy profesjonalną i przyjazną obsługę, wysokiej jakości substancje lecznicze o potwierdzonym działaniu oraz przyjazną atmosferę, dzięki której każda wizyta w naszym gabinecie staje się niepowtarzalną okazją do relaksu.