Osocze bogatopłytkowe (PRP)

Wampirzy lifting – terapia osoczem bogatopłytkowym

Wampirzy lifting to zabieg odmładzający, w którym osocze bogatopłytkowe jest wykorzystywane jako substancja wypełniająca i spłycająca zmarszczki. Zabieg stanowi alternatywę dla pacjentów, którzy obawiają się efektów obstrzykiwania twarzy botoksem lub nie chcą poddać się inwazyjnemu zabiegowi chirurgicznemu.

Jak osocze bogatopłytkowe może usuwać zmarszczki?

Wampirzy lifting jest skuteczny dzięki właściwościom osocza, które – po wstrzyknięciu do głębokich warstw skóry – pobudza fibroblasty do wytwarzania włókien kolagenowych, dzięki czemu skóra odzyskuje dawne napięcie oraz jędrność. Osocze bogatopłytkowe prowadzi również do regeneracji i rewitalizacji komórek skóry, która w wyniku zabiegu staje się wyraźnie odmłodzona i nawilżona.

Prawidłowo przeprowadzony zabieg pozwala:

  • spłycić lub całkowicie usunąć zmarszczki, w tym głębokie zmarszczki mimiczne,
  • poprawić napięcie oraz elastyczność skóry, w szczególności w okolicy policzków oraz szyi,
  • poprawić owal twarzy, który staje się wyraźniej zarysowany.

Lifting bez skalpela w gabinecie dermatologii estetycznej Caelesti Studio Warszawa.

Profesjonalny gabinet dermatologii estetycznej Caelesti Studio Warszawa oferuje szeroki wachlarz sprawdzonych metod walki ze zmarszczkami, w tym wampirzy lifting. Na zabieg zapraszamy osoby, których skóra wymaga biostymulacji i odbudowy, w szczególności alergików uczulonych na składniki preparatów wypełniających zmarszczki. Osocze bogatopłytkowe to także bezpieczna alternatywa dla klientów, którzy nie chcą korzystać z bardziej inwazyjnych form walki ze zmarszczkami.