Osocze bogatopłytkowe (PRP)

Wampirzy l i f t i n g – terapia osoczem bogatopłytkowym

Wampirzy lifting to zabieg odmładzający, w którym osocze bogatopłytkowe jest wykorzystywane jako substancja wypełniająca i spłycająca zmarszczki. Zabieg stanowi alternatywę dla pacjentów, którzy obawiają się efektów obstrzykiwania twarzy b o t o k s e m lub nie chcą poddać się inwazyjnemu zabiegowi chirurgicznemu.

Jak osocze bogatopłytkowe może usuwać zmarszczki?

Wampirzy lifting jest skuteczny dzięki właściwościom osocza, które – po wstrzyknięciu do głębokich warstw skóry – pobudza fibroblasty do wytwarzania włókien kolagenowych, dzięki czemu skóra odzyskuje dawne napięcie oraz jędrność. Osocze bogatopłytkowe prowadzi również do regeneracji i rewitalizacji komórek skóry, która w wyniku zabiegu staje się wyraźnie odmłodzona i nawilżona.

Prawidłowo przeprowadzony zabieg pozwala:

  • spłycić lub całkowicie usunąć zmarszczki, w tym głębokie zmarszczki mimiczne,
  • poprawić napięcie oraz elastyczność skóry, w szczególności w okolicy policzków oraz szyi,
  • poprawić owal twarzy, który staje się wyraźniej zarysowany.

L i f t i n g bez skalpela w gabinecie dermatologii estetycznej Caelesti Studio Warszawa.

Profesjonalny gabinet dermatologii estetycznej Caelesti Studio Warszawa oferuje szeroki wachlarz sprawdzonych metod walki ze zmarszczkami, w tym wampirzy lifting. Na zabieg zapraszamy osoby, których skóra wymaga biostymulacji i odbudowy, w szczególności alergików uczulonych na składniki preparatów wypełniających zmarszczki. Osocze bogatopłytkowe to także bezpieczna alternatywa dla klientów, którzy nie chcą korzystać z bardziej inwazyjnych form walki ze zmarszczkami.