Powiększanie ust

Powiększanie ust  k w a s e m  h i a l u r o n o w y m

Powiększanie ust k w a s e m  h i a l u r o n o w y m to obecnie jedna z najpopularniejszych metod modelowania ust. Zabieg może być wykonywany u pacjentów obu płci niezależnie od wieku. W przypadku pacjentów młodych powiększanie ust k w a s e m  h i a l u r o n o w y m przede wszystkim ma na celu korektę zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. U bardziej dojrzałych pacjentów zabieg służy głównie korekcie konturu warg, który ulega zmianie wraz z postępującym procesem starzenia. Dodatkową zaletą zabiegu z wykorzystaniem k w a s u  h i a l u r o n o w e g o jest możliwość poprawy kolorytu ust, które utraciły dawną czerwień wargową.

Powiększanie ust – wskazania do zabiegu

Zabiegi na usta z wykorzystaniem k w a s u  h i a l u r o n o w e g o to nie tylko powiększanie ust, którego celem jest widoczne zwiększenie widoczności wargi czerwonej. Wśród innych zabiegów oferowanych klientom naszego centrum dermatologii estetycznej można znaleźć:

  • modelowanie konturu ust,
  • korygowanie kształtu ust w przypadku nie wystarczająco wykształconych warg,
  • wypełnienie drobnych zmarszczek mimicznych wokół ust.

W konsekwencji zabiegu usta zyskują na objętości, są lepiej nawilżone, odzyskują dawny kolor oraz młodzieńczą jędrność.

Na korektę ust z zastosowaniem kwasu hialuronowego zaprasza centrum dermatologii estetycznej Caelesti Studio usytuowane w ścisłym centrum miasta Warszawa. Zapewniamy profesjonalną obsługę, przyjemną atmosferę oraz bogatą ofertę zabiegów z dziedziny kosmetologii i dermatologii estetycznej.