Wypełnianie zmarszczek

Likwidacja zmarszczek – szeroki wachlarz skutecznych rozwiązań

Za prawidłowe napięcie oraz jędrność skóry odpowiada szereg substancji. Włókna kolagenu i elastyny tworzą uporządkowaną, elastyczną strukturę, która stanowi swoisty „szkielet” dla skóry, dzięki któremu skóra jest napięta i gładka, a owal twarzy wyraźnie zarysowany. K w a s  h i a l u r o n o w y pełni rolę podskórnego wypełniacza, który odpowiada za jędrność cery. Z upływem czasu organizm produkuje coraz mniej kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Co gorsza jakość tych substancji ulega pogorszeniu, w wyniku czego na naszych twarzach pojawiają się pierwsze zmarszczki.

Usuwanie zmarszczek polega na poprawie napięcia skóry. Napięcie skóry może zostać poprawione metodami mechanicznymi lub poprzez stymulowanie naturalnych procesów produkcji kolagenu i elastyny. Produkcję kolagenu i elastyny stymulują witaminy A, E i C. Ich iniekcja w głębokie warstwy skóry przynosi widoczne efekty w postaci wypełnienia głębokich zmarszczek i ich spłycenia oraz likwidacji płytkich zmarszczek.

Likwidacja zmarszczek jest możliwa przy zastosowaniu bardziej i mniej inwazyjnych metod leczenia. Pierwsze to przede wszystkim metody chirurgiczne, które dają bardzo dobre efekty, ale wiążą się z nieprzyjemnym okresem rekonwalescencji. Drugie to szereg metod niechirurgicznych. Metody niechirurgiczne, w tym wypełnianie zmarszczek b o t o k s e m również przynoszą bardzo dobre efekty, a jednocześnie nie wymagają rekonwalescencji.

Warszawa – skuteczne usuwanie i wypełnianie zmarszczek

Gabinet dermatologii estetycznej Caelesti Studio oferuje skuteczne usuwanie zmarszczek różnymi metodami. W ofercie posiadamy metody mniej i bardziej inwazyjne, dzięki którym możemy naszym Klientkom i Klientom możemy zaproponować niechirurgiczne wypełnianie zmarszczek. Ogromnym atutem oferowanych przez nasz gabinet metod niechirurgicznych jest krótki czas zabiegu oraz widoczna likwidacja zmarszczek bez długotrwałego i bolesnego okresu rekonwalescencji.