Zamykanie naczyń

  • Home
  • Zamykanie naczyń

Oferta chwilowo niedostępna, przepraszamy 

 

Laser diodowy 980nm to bardzo precyzyjny, medyczny laser przeznaczony do skutecznego zamykania naczyń krwionośnych, pajączków, teleangiektazji oraz rumienia. Dzięki emisji skupionej wiązki o długości fali 980nm stał się najbardziej pożądaną technologią pozwalającą na skuteczne zamknięcie rozszerzonych naczynek krwionośnych. Emitowana długość wiązki jest pochłaniana przez hemoglobinę, czyli chromofor docelowy oraz zamieniana na ciepło. Temperatura krwi dość znacznie się podnosi, dochodzi do koagulacji oraz rozerwania ściany naczynia, a pozostałość fagocytowana jest przez komórki naszej skóry.

 

Laser ten służy do przezskórnego zamykania poszerzonych naczynek krwionośnych , o barwie czerwonej, fioletowej i niebieskiej,  płytko i głęboko położonych o średnicy 0.5 – 3 mm bez przerwania ciągłości skóry.

Laser diodowy 980nm gwarantuje niemal natychmiastowe, bezpieczne i trwałe usunięcie naczynek na twarzy oraz innych częściach ciała. Ta długość wiązki jest najlepiej absorbowana przez hemoglobinę, co sprawia, że zabiegi są bardzo skuteczne i jednocześnie bezpieczne, ograniczając możliwość powstawania przebawień i blizn.

Długi czas trwania impulsu, oraz możliwość pracy w trybie ciągłym lub impulsowym pozwala na zamknięcie nawet bardzo głęboko położonych naczyń.

Zabiegi z zakresu zamykania naczyń wyceniane są indywidualnie.