FACE BOOSTER

FACE BOOSTER

REVOLU C WHITE

Propozycja dla osób, które nie mogą bądź nie chcą przeprowadzać zabiegów z retinolem, a potrzebują rozjaśnienia, wyrównania kolorytu lub poprawy kondycji skóry.

Aktywny koncentrat wybielający na bazie witaminy C jest wprowadzany do skóry za pomocą mezoterapii bezigłowej lub sonoforezy. powoduje zahamowanie aktywności tyrozynazy, zmniejszenie syntezy melaniny, rozjaśnienie przebarwień hormonalnych, posłonecznych, potrądzikowych lub starczych. Dodatkowo podnosi odporność skóry na powstawanie nowych zmian barwnikowych oraz dodaje skórze promienności i blasku.

Maska rozjaśniająca, którą nakładamy na koniec zabiegu jest przygotowywana na świeżo, więc witamina C jest stabilna i dziki temu możemy uzyskać najlepsze wyniki. oprócz stabilnej formy witaminy C w masce znajdziemy także olej ze słodkich migdałów, kanadyjski olej rzepakowy, lanolinę, alantoinę, wosk pszczeli oraz inne cenne ekstrakty i oleje. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji, wyniki są natychmiastowe, a efekty długotrwałe.

Joanna

Website: