Caelesti Studio

Caelesti Studio to miejsce, które powstało z troski o dobre samopoczucie i piękny zdrowy wygląd. Gabinet czerpie z wieloletnich doświadczeń wykwalifikowanych kosmetologów oraz profesjonalnych masażystów. Dzięki temu nasza oferta to nie tylko szeroko rozumiana kosmetologia, ale również kompleksowa odnowa biologiczna, jaką zapewniają rytuały spa oraz profesjonalne masaże – lecznicze i relaksacyjne.

Gabinet kosmetologii i masażu – oferta dla każdego

Caelesti Studio to nietypowy gabinet beauty. To miejsce, które łączy walory wielu ośrodków działających w szeroko rozumianej branży komsetycznej.

Nasza oferta obejmuje zabiegi z dziedzin, takich jak  masażoterapia, rytuały odnowy biologicznej i spa oraz zabiegi kosmetologiczne i relaksacyjne. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe podejście do zabiegów – wykwalifikowany personel dba o najwyższą jakość świadczonych usług. Dzięki temu, korzystając z zabiegów będących w ofercie naszego gabinetu dbasz zarówno o ciało, jak i o ducha.

Kosmetologia – dlaczego warto korzystać z zabiegów?

Kosmetologia często kojarzona jest z dziedziną medycyny odpowiedzialną za leczenie chorób skóry. Tymczasem jest to specjalność dermatologiczna zajmująca się szeroko rozumianym aspektem estetycznym, który polega na poprawianiu wyglądu skóry zdrowej. W przeciwieństwie do zabiegów jakie oferuje typowy gabinet medycyny estetycznej, kosmtetologia twarzy ma w swoim arsenale głównie zabiegi małoinwazyjne – infuzję tlenową, peelingi chemiczne, zabiegi laserowe oraz złuszczające naskórek. Ich podstawowym zadaniem jest poprawa kondycji skóry – likwidacja przebarwień, poprawa kolorytu, wygładzanie zmarszczek. Małoinwazyjność zabiegów, które nie wpływają na prowadzony tryb życia sprawia, iż z osiągnięć tego typu zabiegów korzysta coraz większa liczba klientek i klientów.

Gabinet Caelesti Studio w Warszawie – dogodna lokalizacja

Nasz gabinet kosmetologii i masażu jest dogodnie usytuowany w ścisłym centrum miasta Warszawa. Bardzo dobrze skomunikowana lokalizacja w połączeniu z bogatą ofertą oraz profesjonalną i miłą obsługą sprawiają, że z nszych usług korzystają klientki oraz klienci z całej Stolicy. I nie ma w tym nic dziwnego, bo w szerokim wachlarzu zabiegów dostępnych u nas każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie.