Nowatorskie urządzenie do wieloetapowej pielęgnacji skóry wykorzystujące technologię Geneo. Jest to doskonałe urządzenie oczyszczająco- pielęgnujące , które wytwarzając aktywny dwutlenek węgla , głęboko dotlenia skórę i tkanki oboczne. Podczas masażu głowicą z tabletką zabiegową indukujemy efekt Bohra , w wyniku którego wysyłany jest tlen do obszaru objętego zabiegiem, jednocześnie złuszczając wierzchnie warstwy naskórka , a tym samym stwarzając idealne warunki do wchłaniania składników aktywnych. Do zabiegu wykorzystujemy specjalne kapsułki, oraz żel podkładowy. Synergistyczne działanie obu produktów wytwarza na powierzchni skóry tysiące mikropęcherzyków CO2, zmieniając powinowactwo hemoglobiny do tlenu oraz zwiększając dotlenie skóry.

Brak tlenu i niedotlenie tkanek jest jednym z czynników przedwczesnego starzenia się skóry. Dostarczając skórze niezbędnego pierwiastka do wszystkich przemian metabolicznych jakie zachodzą w komórkach i tkankach, przyspieszamy procesy regeneracji, wspomagamy procesy odnowy i tworzenie się nowych , zdrowych komórek, pobudzamy przemianę materii oraz metabolizm komórkowy. Dzięki zastosowaniu fali radiowej o wysokiej częstotliwości pobudzamy dodatkowo procesy tworzenia się elastyny i kolagenu w skórze indukując aktywny proces odmładzania. Skóra staje się gładsza, bardziej napięta, a drobne zmarszczki stają się mniej widoczne. Dzięki tym mechanizmom możemy osiągnąć efekty takie jak

  • Odmłodzenie skóry
  • Wzrost napięcia
  • Redukcja zmarszczek
  • Wzrost dotlenienia i nawilżenia skóry
  • Redukcja przebarwień
  • Wyrównanie kolorytu
  • Oczyszczenie skóry

W zależności od wrażliwości skóry bezpośrednio po zabiegu może pojawić się przemijające zaczerwienienie oraz uczucie napięcia. Skóra od razu po zabiegu jest miękka, gładka, rozpromieniona i nawilżona.

Zabieg sprawdza się u każdego typu skóry. W przypadku intensywnej terapii skór zanieczyszczonych oraz w celu wyrównania kolorytu skóry zalecane są zabiegi w odstępach 1 tygodnia. Seria zabiegowa i odstępy pomiędzy zabiegami różnią się indywidualnie. W celu długofalowej profilaktyki przeciwdziałającej starzeniu wykonujemy serię zabiegów w odstępach do 4 tygodni.