Masaż antycellulitowy – skuteczny w walce ze skórką pomarańczową

masaż antycellulitowy Warszawa

Cellulit, często nazywany skórką pomarańczową jest efektem nieprawidłowego rozmieszczenia tkani tłuszczowej pod skórą. Winą za występowanie cellulitu wśród kobiet oraz młodych dziewczyn obarcza się estrogen, a właściwie jego nadmiar w organizmie. Cellulit przybiera postać widocznych guzków i zgrubień, które mogą być bolesne.

Jednym ze skutecznych sposobów walki z cellulitem jest masaż antycellulitowy.

Prawidłowo wykonany masaż antycellulitowy polega na odpowiednim uciskaniu, oklepywaniu, rolowaniu i szczypaniu ciała. Jest to masaż wykonywany miejscowo, na wybranych partiach ciała. Metoda pozwala rozluźnić zastane tkanki tłuszczu, co ułatwia ich spalanie i przyczynia się do widocznej redukcji skórki pomarańczowej. Ze względu za stosowane techniki masaż antycellulitowy nie powinien być wykonywany „na sucho”. Jego wykonywanie bez odpowiedniego olejku prowadzi do dyskomfortu, a nawet podrażnień skóry w masowanym miejscu.

Warszawa – masaż nie tylko na cellulit

Klientom z terenu całego miasta Warszawa oferujemy profesjonalny masaż antycellulitowy wykonywany przez wysoko wyspecjalizowanych masażystów. Zabieg skutecznie redukuje cellulit i stymuluje organizm do prawidłowej pracy. Dzięki temu jesteśmy zdrowsi i mamy więcej energii.