Masaż sportowy

masaż sportowy warszawa śródmieście

Masaż sportowy to masaż skierowany przede wszystkim do profesjonalnych sportowców oraz osób aktywnych fizycznie, którzy sport uprawiają dla przyjemności. Masaż tego typu powinien być wykonywany regularnie. Jego zadaniem jest zapobieganie kontuzjom oraz przyspieszenie regeneracji organizmu po intensywnym wysiłku fizycznym. Przywraca mięśniom siłę i odpowiednią masę, przyspiesza usuwanie produktów przemiany materii z mięśni poprawia krążenie limfy i dotlenia skórę.

Istnieje kilka odmian masażu sportowego. Wszystkie bazują na masażu klasycznym. Nic więc dziwnego, iż techniki wykorzystywane w masażu sportowym to te same techniki – głaskanie, rozcieranie, wyciskanie, ugniatanie i oklepywanie ciała – z których korzystają masażyści podczas masażu klasycznego. Różnica polega na energii oraz sile, z jaką stosowane są poszczególne techniki masażu. Masaż sportowy jest wykonywany z dużą siłą.

Śródmieście – gdzie zgłosić się na profesjonalny masaż sportowy?

Jak każda inna form masażu, masaż sportowy powinien być wykonywany przez osobę wykwalifikowaną. W przeciwnym razie może się okazać nieskuteczny, a w skrajnych przypadkach nawet szkodliwy. Nasze centrum masażu Caelesti Studio Warszawa zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych masażystów. Dogodna lokalizacja – ścisłe centrum miasta – oraz doświadczona i przyjazna kadra pracownicza sprawiają, że z usług naszego centrum korzystają nie tylko klienci z dzielnic, takich jak Śródmieście, Praga czy Mokotów, ale również z terenu całego miasta Warszawa.