Lifting HIFU

HIFU – bezinwazyjnie i bez rekonwalescencji

HIFU – choć dla niektórych wciąż brzmi jak absolutna nowość, w branży urodowej technologia HIFU oparta na wykorzystywaniu wiązki fal dźwiękowych o dużym zasięgu jest znana i stosowana od lat. Współczesna medycyna estetyczna wykorzystuje HIFU do wykonywania bezinwazyjnych zabiegów liftingu twarzy, dzięki którym napięcie skóry, jędrność policzków oraz poprawa owalu twarzy są możliwe bez ingerencji skalpela oraz długotrwałej i bolesnej rekonwalescencji.

Lifting HIFU – jak to działa?

HIFU to fala akustyczna o wysokiej częstotliwości, która przenika do głębokich warstw skóry. W wyniku jej działania komórki w tkankach zaczynają się poruszać i ocierać o siebie, co prowadzi do mikro poparzeń. Lifting HIFU wykorzystuje to zjawisko do poprawy jędrności i gęstości skóry. Widoczna poprawa jakości skóry jest wynikiem procesów odbudowy i regeneracji stymulowanych właśnie przez mikro uszkodzenia powstające w głębokich warstwach skóry, które powstają w trakcie oddziaływania na dany odcinek skóry skoncentrowanych wiązek ultradźwięków. Ogromną zaletą zabiegu jest fakt, iż powierzchnia skóry w miejscu zabiegu pozostaje nietknięta.

Umiejętnie wykonany lifting HIFU pozwala w widoczny sposób poprawić owal twarzy, zwiększyć napięcie skóry twarzy i spłycić zmarszczki mimiczne. W naszym gabinecie dermatologii estetycznej wykonujemy profesjonalne zabiegi HIFU na całą twarz lub jej wybrane partie. Gwarantujemy bezpieczeństwo zabiegu, fachową obsługę wysoko wykwalifikowanej kadry oraz konkurencyjne ceny.