Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny – bezpieczny i skuteczny

Peeling kawitacyjny to kosmetyczny zabieg oczyszczający, który do usuwania obumarłego naskórka wykorzystuje zjawisko kawitacji. To właśnie kawitacja sprawia, że peeling kawitacyjny jest skuteczny, a zarazem wyjątkowo bezpieczny, nawet dla skóry dojrzałej.

Kawitacja w służbie oczyszczonej i zdrowej cerze – jak to właściwie działa?1

Żeby uzyskać efekt kawitacji na skórze cerę najpierw zwilża się wodą, tak aby na jej powierzchni zostały drobne kropelki cieczy. W ich wnętrzu powstają pęcherzyki napełnione gazem. W trakcie zabiegu fale ultradźwiękowe oddziaływają na gaz zawarty w pęcherzykach powodując ich pękanie. Pękające pęcherzyki niszczą martwe komórki skóry, które są następnie usuwane z twarzy wraz z resztkami wody.

Peeling kawitacyjny skutecznie odświeża cerę i przygotowuje do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Dlatego jest często stosowany jako zabieg poprzedzający inne zabiegi kosmetyczne.

Oczyszczanie skóry w gabinecie Caelesti Studio Warszawa

Na profesjonalny peeling kawitacyjny zapraszamy do gabinetu Caelesti Studio usytułowanego w ścisłym centrum miasta Warszawa. Zależnie od Państwa oczekiwań i potrzeb peeling może zostać wykonany jako indywidualny zabieg oczyszczający lub jako forma oczyszczenia twarzy przed innymi zabiegami pielęgnacyjnymi dostępnymi w ofercie naszego gabinetu.

Wskazania:

  • skory delikatne, wrażliwe, naczyniowe.

Przeciwskazania:

  • opryszczka,
  • choroby bakteryjne wirusowe skory,
  • ciąża,
  • laktacja,
  • rozrusznik serca.