„Masaż to oddziaływanie terapeutyczne na tkanki miękkie z wykorzystaniem specjalistycznych technik.”

Masaż – terapia dla ciała i dla ducha

Prawidłowo wykonany masaż ma działanie terapeutyczne. Likwiduje ból i napięcie mięśni, redukuje stres, poprawia samopoczucie. Jego dobrotliwy wpływ oddziałuje na cały organizm.

Nasz salon masażu usytułowany w ścisłym centrum miasta Warszawa oferuje szeroki wybór technik masażu o działaniu miejscowym oraz ogólnym. Masaże działające miejscowo polegają na mechanicznej stymulacji przepływu krwi w naczyniach krwionośnych oraz chłonki w naczyniach limfatycznych. Wykorzystując techniki, takie jak głaskanie, rozcieranie, ugniatanie czy oklepywanie masażysta zwiększa wydolność układu naczyniowego. Dzięki temu mięśnie są lepiej odżywione, a produkty procesu przemiany materii wydalone. Masaż miejscowy prowadzi również do wzrostu przepływu krwi, co ma korzystny wpływ na pracę serca i nerek. Masaż o zasięgu ogólnym polega na pobudzaniu układu nerwowego, który wpływa na wszystkie narządy i układ organizmu.

Masaż – dla kogo?

Salon masażu Caelesti Studio oferuje profesjonalne masaże lecznicze, terapeutyczne i relaksacyjne. W naszej ofercie z pewnością znajdzie się coś w sam raz dla osób:

  • szukających leku na bóle różnorodne bóle mięśniowe,
  • zestresowanych borykających się z problemem nadmiernego napięcia mięśniowego,
  • prowadzących siedzący tryb życia,
  • aktywnych i sportowców liczących na skuteczną regenerację po wymagającym treningu,
  • zainteresowanych poprawą wyglądu oraz kondycji skóry,
  • zmęczonych, które pragną chwili wytchnienia i relaksu.

Do skorzystania z dobroczynnego wpływu masażu na organizm zapraszamy Panie i Panów z terenu miasta Warszawa. Nasz salon masażu znajdziecie Państwo przy ulicy Chmielnej (ścisłe centrum Stolicy).

Szczegółowe informacje w Cenniku