Najskuteczniejsza metoda epilacji – długotrwałe efekty i gładka skóra!

Czy chcesz pozbyć się zbędnego owłosienia raz na zawsze? Depilacja laserowa LIGHTSheer® DESIRE to rozwiązanie dla Ciebie. LIGHTSheer® DESIRE to najnowsze, najszybsze oraz najmocniejsze urządzenie laserowe na świecie stworzone do zabiegów trwałej redukcji nadmiernego owłosienia. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (Food and Drug Administration).

Częstotliwość wykonywania zabiegu

Depilacja laserowa LIGHTSheer® DESIRE powinna zostać wykonana w odstępach 6-12 tygodni. Ilość wykonywanych zabiegów 5-6 na wybraną partię ciała. Dokładna ilość oraz częstotliwość dobierana jest indywidualnie przez kosmetologa.

Certyfikaty bezpieczeństwa

To w pełni bezpieczna i nowoczesna metoda trwałego usuwania owłosienia. Tylko Light Sheer daje gwarancję osiągnięcia efektów szybko i skutecznie.

Certyfikaty skuteczności

Certyfikat bezpieczeństwa i jakości – nadany przez amerykańską Instytucję FDA (Urząd ds. Leków i Żywności). Dodatkowo Iso 9001 – standard dotyczący systemu zarządzania jakością honorowany na całym świecie.

Pierwszy zabieg i konsultacja

Zastanawiasz się czy to dla Ciebie? Czy Twoje włoski nie są zbyt jasne? Przyjdź i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji, podczas której dowiesz się o przeciwwskazaniach do zabiegu, pielęgnacji pozabiegowej oraz wykonamy Ci próbę laserową dzięki której wyeliminujemy ewentualne niepożądane reakcje.

W przypadku vouchera z Groupon’u próba i konsultacja płatna 80zł.