O nas

[floral_shortcode_heading heading_title=”Witaj w” heading_title_size=”24″ heading_text_fs=”fs-italic” heading_subtitle_enable=”0″ heading_separator_enable=”0″ heading_title_responsive_title_size=”0″ css=”.vc_custom_1515021175829{margin-bottom: 5px !important;}”][floral_shortcode_heading heading_title=”CAELESTI – SALON URODY” heading_title_size=”36″ heading_title_line_height=”1.3″ heading_title_ff=”p-font” heading_text_fw=”fw-semibold” heading_subtitle_enable=”0″ heading_separator_enable=”0″ heading_title_responsive_title_size=”0″ css=”.vc_custom_1515021191081{margin-bottom: 35px !important;}”]

Caelesti to połączenie kosmetologii oraz salonu masażu. Powstaliśmy z myślą o wszystkich tych, którzy oczekują złagodzenia napięć mięśniowych oraz udoskonalenia wyglądu. Od 2017 r., po zmianie właściciela, zatrudniamy samych techników masażu, fizjoterapeutów oraz licencjonowanych kosmetologów. Każdego dnia staramy się pomóc i poprawiać samopoczucie klientów.

W naszej ofercie zabiegów na ciało znajdziecie Państwo szereg masaży: od relaksacyjnego, po leczniczy i antycellulitowy. To miejsce, w którym z powodzeniem wykonujemy depilację laserową Light Sheer® oraz pielęgnujemy skórę twarzy.

Spa-Leaderboard

Szczególnie zachęcamy do skorzystania z ofert Day Spa oraz masażu dla dwojga, które z dnia na dzień cieszą się coraz większą popularnością.

s1
[floral_shortcode_slider_container sc_loop=”1″ sc_nav=”0″ sc_dots=”0″ sc_autoplaytimeout=”5000″ sc_mouse_wheel=”0″ sc_items=”5″ sc_items_desktop_small=”4″ sc_items_tablet=”3″ sc_items_tablet_small=”2″ sc_items_mobile=”1″]
[/floral_shortcode_slider_container]