Depilacja laserowa bikini

Depilacja laserowa bikini

Tradycyjna mechaniczna depilacja bikini jest bolesna. Po regularnym goleniu włoski odrastają jeszcze grubsze i mocniejsze. Czy można temu jakoś zaradzić?

Rozwiązaniem problemu niechcianego owłosienia w okolicach bikini jest depilacja laserowa. Depilacja laserowa bikini to bezbolesny zabieg o bardzo dużej skuteczności i długotrwałym efekcie, dzięki któremu na długi czas możesz zapomnieć o depilacji mechanicznej i golarce.

Depilacja bikini laserem – jak to działa?

Laserowe depilowanie okolic bikini polega na usuwaniu niechcianego owłosienia przy pomocy skoncentrowanej wiązki światła laserowego. Światło „uderza” w zalążki włosów będących w fazie wzrostu, po czym jest absorbowane przez melaninę. Substancję odpowiadającą za kolor włosów. W wyniku absorbcji światła laserowego melanina ulega rozpadowi, co prowadzi do degradacji cebulek włosowych.

Depilacja laserowa bikini – czy jeden zabieg wystarczy?

Ze względu na nierównomierny wzrost włosów w celu osiągnięcia pożądanego rezultatu zabieg depilacji laserowej należy powtarzać co 4-8 tygodni. Efekt zauważalny po pierwszym zabiegu to od 20 do 30% mniej włosów w okolicy poddawanej depilacji laserowej. W przypadku jasnego owłosienia efekt może być mniej widoczny.

Podział stref bikini –

Strefa I – pachwiny (1 zabieg – w przypadku karnetu) = bikini podstawowe

Strefa II – pachwiny, wzgórek (2 zabiegi – w przypadku karnetu) = bikini średnie

Strefa III pachwiny, wzgórek, wargi, szpara międzypośladkowa (2 zabiegi + 99zł w przypadku karnetu) = bikini głębokie

Warszawa – depilacja laserowa bikini

Gabinet dermatologii estetycznej Caelesti Studio oferuje profesjonalną depilację laserową okolic bikini. Naszym Klientom gwarantujemy zabiegi o wysokiej skuteczności. Zapewniamy maksimum intymności, profesjonalną obsługę oraz bezpieczeństwo.