Depilacja laserowa ciała

Depilacja laserowa  – skuteczny sposób na niechciane owłosienie

Wstydliwy „wąsik”, sztywne i nieestetyczne wyrastające włoski, owłosione ręce, podrażnienia po goleniu w okolicy pach, nóg – te oraz wiele innych problemów z niechcianym owłosieniem ciała może rozwiązać depilacja laserowa.

Jak to działa?

Depilacja laserowa to zabieg, w trakcie którego na włosy oddziałuje skupiona wiązka światła laserowego, które jest absorbowane przez melaninę. Melanina to substancja odpowiadająca za kolor włosów. W wyniku absorbcji światła laserowego ulega rozbiciu, co skutkuje degradacją cebulek włosowych oraz widocznym przerzedzaniem się owłosienia w depilowanym miejscu.

Podobnie jak w przypadku innych partii ciała skuteczna depilacja laserowa wymaga kilkukrotnego powtórzenia zabiegu, co wynika z nierównomiernego wzrostu włosów. Tylko włosy będące w fazie wzrostu reagują na laser w prawidłowy sposób.

Jak często trzeba powtarzać zabieg?

W celu osiągnięcia pożądanego rezultatu zabieg należy powtarzać co 4 – 8 tygodniu – zgodnie z czasem wzrostu włosów. Osoby borykające się z problemem ciemnego owłosienia już po pierwszym zabiegu zauważą od 20 do 30% mniej włosków w depilowanej okolicy.

Depilacja laserowa nóg

Laserowe usuwanie owłosienia z okolic nóg cieszy się w naszych salonach ogromną popularnością. Jest to jeden z dłuższych zabiegów i trwa około 2óch godzin ze względu na dużą powierzchnię jaką stanowią te partie ciała. Zabieg jest bardzo skuteczny i już po pierwszym widać efekty.

Warszawa – depilacja laserowa twarzy w rozsądniej cenie

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientek i Klientów gabinet dermatologii estetycznej Caelesti Studio oferuje profesjonalne zabiegi depilacji laserowej twarzy, podczas których korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszych technologii. Gwarantujemy bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu.