Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa – na czym polega zabieg?

mezoterapia igłowa Warszawa

Mezoterapia igłowa to zabieg polegający na wprowadzaniu w głębokie warstwy skóry właściwej lub tkanki podskórnej substancji leczniczych, które aplikuje się za pomocą mikronakłuć o głębokości od 0,5mm do 4 mm. Nakłucia przyspieszają działanie i zwiększają efektywność substancji leczniczych, które nie muszą pokonywać bariery ochronnej w postaci naskórka. Dzięki temu efekty kuracji są szybsze i bardziej widoczne.

Mezoterapia igłowa – jak to działa?

Zabieg jest ukierunkowany na konkretne potrzeby danej cery. W zależności od kondycji oraz wymagań skóry mezoterapia igłowa może działać jako zabieg nawilżający, koktajl energetyczny uzupełniający niedobory witamin i minerałów, a także zabieg antyaging zwiększający napięcie i elastyczność skóry oraz redukujący oznaki starzenia się, głównym składnikiem stosowanych preparatów jest kwas hialuronowy. Efektywność zabiegu oraz to, jak szybko widoczne będą pierwsze rezultaty terapii zależy od głębokości przenikania stosowanych substancji leczniczych, a więc zastosowanego rodzaju zabiegu.

Częstotliwość zabiegów

Jak przy większości zabiegów, wykonywanie w serii pozwala nam na osiągnięcie lepszych efektów. W przypadku mezoterapii igłowej twarzy zaleca się wykonywanie 3-4 zabiegów w odstępach dwutygodniowych. Następnie po trzech miesiącach, jeden zabieg przypominający

Mezoterapia ma szerokie zastosowanie. Wykonujemy także zabiegi na skórę głowy, by zapobiegać łysieniu, przerzedzaniu się włosów oraz utracie jędrności i blasku włosa. Przy tego rodzaju terapii potrzebować będziemy 5-10 zabiegów w odstępach co 2-3 tygodnie. Pracujemy wyłącznie na certyfikowanych preparatach takich jak Mesoestetic Biotin, MCCM Dexpantenol czy HairCare.

Warszawa – w pełni bezpieczna mezoterapia igłowa w rozsądniej cenie

Klientów z terenu miasta Warszawa oraz okolicy zapraszamy do gabinetu dermatologii estetycznej Caelesti Studio zlokalizowanego w ścisłym centrum Stolicy na profesjonalne zabiegi mezoterapii igłowej. Oferujemy profesjonalną i przyjazną obsługę, wysokiej jakości substancje lecznicze o potwierdzonym działaniu oraz przyjazną atmosferę, dzięki której każda wizyta w naszym gabinecie staje się niepowtarzalną okazją do relaksu.